Запрошуємо пройти онлайн цікаві тести з відповідями для школярів, студентів, учнів, дітей, дорослих та всіх українських ерудитів. Цікаві питання з відповідями. Тести від авторів сайту та тести ЗНО зі всіх навчальних предметів. Проводьте цікаво й з користю свій вільний час. Проходьте тести, відповідайте на запитання та дізнавайтесь нове про Україну і світ.

  Перевіряйте свої знання відповідаючи на цікаві тести з відповідями, які підготували й надіслали автори нашого сайту. Цих українських ерудитів та їхні роботи зможете побачити на сторінці "Автори запитань". І не тільки побачити, а й познайомитись з ними через соціальні мережі. Якщо вам сподобається робота автора, або навпаки, виникнуть сумніви у правильності якоїсь відповіді, то свою думку ви можете висловити у коментарях. Також можете поширювати тести у соцмережах для своїх друзів та знайомих.

  Тести розміщені у різноманітних розділах певної тематики й розраховані для інтелектуалів різних вікових категорій - як для учнів і дорослих, так і для наймолодших відвідувачів сайту "Український Ерудит".

Тести з історії України

  Тести з історії України стануть у нагоді школярам і студентам для перевірки своїх знань. Запитання в кожному тесті відносяться до певної теми з історії нашої держави: від виникнення Київської Русі - до сучасності.

Тести з української мови

  Тести з української мови будуть корисними для старшокласників, які готуються до зовнішнього незалежного оцінювання. Тести в цьому розділі створені кваліфікованими вчителями-філологами та відповідають всім вимогам ЗНО.

Тести з української літератури

  Розділ "Українська література" запропонує вам як цікаві тести з відповідями для учнів про відомих українських письменників і поетів та їх творчість, так і тести для підготовки до ЗНО з української літератури.

Тести з біології

  Тести по біології охоплюють всі навчальні теми з цього предмета: від найпростіших одноклітинних - до будови організму людини. Ці питання допоможуть школярам перевірити свої знання і краще підготуватись до тестів по ЗНО з біології.

Тести зі світової літератури

  Бажаєте перевірити свої знання у світовій літературі? Заходьте на цю сторінку та дізнайтесь, чи уважно ви читали твори видатних класиків. Якщо ж тести будуть по творах, що ви не читали, то це стане хорошим стимулом відкрити книги та ознайомитись з популярними романами.

Всесвітня історія

  Розділ "Історія світу" запропонує учням цікаві тести з всесвітньої історії. Спробуйте дати відповідь на різноманітні запитання про стародавні країни та назвати видатних історичних постатей.

Тести з правознавства

  Тести з правознавства стануть у нагоді для майбутніх юристів. Питання для старшокласників з конституційного, адміністративного та сімейного права дозволять з'ясувати, чи добре ви знаєте ці теми.

Тести з хімії

  У цьому розділі знаходяться тести з хімії для учнів старшого шкільного віку. Тести будуть корисними як для перевірки знань по цьому предмету, так і для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з хімії.

Тести з географії

  Тести з географії будуть цікаві як для дітей, так і для дорослих. Адже кожен з нас мріє вирушити у далеку подорож та дізнатись багато нового про безліч цікавих місць на планеті.

  Всі тести на сторінках "Українського Ерудита" будуть корисні не тільки учням та студентам, а й вчителям, які шукають питання для тестів, щоб створювати власні інтелектуальні ігри для своїх вихованців. Коли навчальний матеріал подається як цікаві тести з відповідями у формі популярних "Що? Де? Коли?" та "Брейн-ринг", то всі школярі залюбки й з цікавістю засвоюють нові знання.

  Не знайшли теми яка вас цікавить? Тоді запропонуйте свої запитання. Створюйте цікаві питання для тестів на різноманітну тематику. Надсилайте нам листи й ваші роботи побачать всі ерудити країни. Станьте одним з авторів сайту!

  Для того, щоб зв'язатись з нами, зайдіть у розділ "Контакти" й заповніть форму зворотнього зв'язку.

Український Ерудит

Книги для навчання
Книги для навчання