Україна... Це наша Батьківщина, наша рідна земля, на якій ми народились і живемо. Та чи добре ви знаєте свій рідний край?

Вікторини про Україну

   Запрошуємо пройти онлайн вікторини про Україну для дітей та дорослих, школярів та студентів. Цікаві питання з відповідями. Проводьте приємно, цікаво і з користю свій вільний час. Грайте вікторини, відповідайте на запитання, з'ясуйте, як добре ви знаєте тему "Вікторина Україна", та дізнайтесь нові цікаві факти про свою Батьківщину.

   Перевіряйте свої знання відповідаючи на запитання про Україну з відповідями, які підготували й надіслали автори нашого сайту. Цих українських ерудитів та їхні роботи зможете побачити на сторінці "Автори запитань". І не тільки побачити, а й познайомитись з ними через соціальні мережі, якщо будете мати таке бажання.

   Питання в кожній вікторині об'єднані певною темою і розраховані для інтелектуалів різних вікових категорій - як для учнів початкових класів, так і для старшокласників та дорослих відвідувачів сайту "Український ерудит".

  • У вікторинах під назвою "Цікаві запитання про Україну" зібрані різноманітні цікаві факти про нашу Батьківщину. Це і найстарший навчальний заклад, і найкоротша головна вулиця Європи, і найдовший музичний інструмент у світі, і найперші винаходи, що були зроблені на території нашого краю, і ще багато чого іншого.
  • Хоч Україна здобула незалежність не так давно, але її історія починається багато століть назад з часів створення Київської Русі. Відтоді й до сучасності історія нашого краю пам'ятає багато відомих українців, які внесли вклад у розвиток держави. Вікторина про Україну "Видатні українці" запропонує цікаві запитання про українських вчених різних галузей наук, знаменитих письменників, композиторів, артистів, співаків та других видатних діячів української культури.
  • Вікторина про Україну для дітей "Про казки" поставить цікаві запитання наймолодшим нашим ерудитам. Перед вами з'являться герої популярних українських казок. Згадаєте як звати цих відомих персонажів народної творчості?
  • Різні цікаві факти про київських князів, славетних гетьманів, хоробрих козаків та інших відомих особистостей давнини знайдете в історичних вікторинах про Україну.
  • Наша держава за площею одна з найбільших в Європі. Територія України простягається від мальовничих вершин Карпат до широких та безкрайніх степів, від густих поліських лісів до блакитних вод Чорного й Азовського морів. У всіх цих, та багатьох інших куточках нашої країни є безліч цікавих місць, які запропонує вам відгадати географічна вікторина про Україну для старшокласників.
  • У спортивній вікторині про Україну "Олімпійські чемпіони" спробуйте впізнати на фотографіях відомих атлетів нашого краю. Всі вони були найкращими у світі в своєму виді спорту у різні часи, та прославили нашу країну. На фото спортсмени постануть перед вами у миті своїх олімпійських перемог.

   Всі вікторини будуть корисні не тільки учням та студентам, а й вчителям, які шукають питання про Україну для вікторини, щоб створювати власні цікаві інтелектуальні ігри для своїх вихованців.

   Якщо в даному розділі ви не знайшли того, що хотіли, тоді запропонуйте свої цікаві запитання для вікторини про Україну. Створюйте авторські цікаві питання з відповідями. Надсилайте нам листи й ваші роботи побачать всі українці. Станьте одним з авторів сайту!

   Для того, щоб зв'язатись з нами, зайдіть у розділ "Контакти" й заповніть форму зворотнього зв'язку.

Український Ерудит