Запрошуємо пройти онлайн цікаві вікторини для дітей, школярів, учнів, студентів, дорослих та всіх українських ерудитів. Проводьте цікаво та з користю свій вільний час. Грайте вікторини, відповідайте на інтелектуальні питання та дізнавайтесь нове про Україну і світ.

  Перевіряйте свої знання відповідаючи на цікаві запитання вікторин, які підготували й надіслали автори нашого сайту. Цих українських ерудитів та їхні роботи зможете побачити на сторінці "Автори запитань". І не тільки побачити, а й познайомитись з ними через соціальні мережі. Якщо вам сподобається робота автора, або навпаки, виникнуть сумніви у правильності якоїсь відповіді, то свою думку ви можете висловити у коментарях. Також можете поширювати тести у соцмережах для своїх друзів та знайомих.

  Всі вікторини розміщені в окремих розділах певної тематики й розраховані для інтелектуалів різних вікових категорій - як для дорослих, так і для наймолодших відвідувачів сайту "Український Ерудит".

Вікторини України

  Вікторини про Україну для дітей та дорослих про нашу Батьківщину. Чи добре ви знаєте свій рідний край? Українців, які прославили нашу країну у світі... Події, що стали доленосними в історії нашої держави... Місця, де варто побувати кожному... Перевірте все це відповідаючи на різноманітні питання вікторин.

Вікторини для дітей

  Вікторини як для дітей дошкільного віку про казки та мультфільми, так і для дітей початкових та середніх класів із різних навчальних предметів. Відповідати на питання буде цікаво не тільки наймолодшим нашим ерудитам, а й дорослим, адже всі колись були дітьми...

Вікторини з музики

  У вікторинах з музики спробуйте дати правильні відповіді на питання про відомих співаків та композиторів, популярні обрядові та естрадні пісні, музичні інструменти та теорію музики.

Вікторини з міфології

  Бажаєте на кілька хвилин зануритись у світ міфологічних богів та відомих героїв? Зможете це зробити у вікторинах з міфології. З'ясуйте, чи добре ви знаєте легенди античного світу.

  Вікторини на сторінках "Українського Ерудита" будуть корисні не тільки учням та студентам, а й вчителям, які шукають цікаві запитання для вікторини й тестів, щоб створювати власні інтелектуальні ігри для своїх вихованців. Коли навчальний матеріал подається як питання для школярів у формі популярних "Що? Де? Коли?" та "Брейн-ринг", то всі учні залюбки й з цікавістю засвоюють нові знання.

  Не знайшли теми яка вас цікавить? Тоді запропонуйте свої вікторини з відповідями. Створюйте авторські питання для цікавих вікторин на різноманітну тематику. Надсилайте нам листи й ваші роботи побачать всі ерудити країни. Станьте одним з авторів сайту!

  Для того, щоб зв'язатись з нами, зайдіть у розділ "Контакти" й заповніть форму зворотнього зв'язку.

Український Ерудит

Книги для навчання
Книги для навчання