Політика конфіденційності і захисту інформації.

Залишаючи дані на сайті, Ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності і захисту інформації.

Збір інформації

Сайт ukrerudyt.com (надалі Сайт) і треті сторони можуть розміщувати та зчитувати файли cookie у веб-переглядачах користувачів або використовувати веб-маяки, щоб збирати інформацію про показ рекламних оголошень на сайті. Ці дані можуть використовуватись будь-яким сайтом, додатком чи іншим ресурсом унаслідок користування рекламними службами Facebook та Google.

Отримання персональної інформації

Для авторизації на сайті користувач зобов'язаний внести деяку персональну інформацію. Для перевірки наданих даних, сайт залишає за собою право зажадати доказу ідентичності в онлайн або офлайн режимах.

Використання персональної інформації

Сайт "Український ерудит" використовує особисту інформацію Користувача на благо самого Користувача, щоб всі могли зрівняти свої результати в тестах із результатами інших Користувачів та оцінити свої знання.

Видалення персональної інформації

Кожен користувач може видалити чи змінити персональну інформацію про себе. При реєстрації вказуються певні дані, змінити їх можна на сторінці редагування свого профілю за цим посиланням. Для повного видалення будь-якої інформації про певного користувача з баз данних сайту потрібно подати відповідний Запит на email: erudyt.org.ua@gmail.com, або надіслати листа через форму зворотнього звя'зку на сторінці https://ukrerudyt.com/contact.php. Протягом доби запит буде оброблено та інформацію видалено.

Захист даних

Сайт НЕ передає Facebook та Google дані, які:
1. можна використати або визначити як ідентифікаційну інформацію; або
2. назавжди ідентифікують певний пристрій (як-от унікальний ідентифікатор мобільного телефону, якщо його неможливо скинути).
Сайт не може передати або розкрити інформацію, надану Користувачем при реєстрації і використанні функцій сайту. Особиста інформація може бути розкрита у випадках, описаних законодавством, або коли адміністрація визнає подібні дії необхідними для дотримання юридичної процедури, судового розпорядження або легального процесу необхідного для роботи Користувача з Сайтом. У інших випадках, ні за яких умов інформація, яку Користувач передає Сайту, не буде розкрита третім особам.

Посилання

На сайті можуть міститися посилання на інші сайти. Сайт не несе відповідальності за зміст, якість і політику безпеки цих сайтів. Ця заява про конфіденційність відноситься тільки до інформації, розміщеної безпосередньо на цьому сайті.

Безпека

Сайт забезпечує збереження облікового запису Користувача від несанкціонованого доступу.

Повідомлення про зміни

Сайт залишає за собою право вносити зміни в Політику конфіденційності без додаткових повідомлень. Нововведення набувають чинності з моменту їх публікації. Користувачі можуть відстежувати зміни в Політиці конфіденційності самостійно.