Запрошуємо переглянути цікаві авторські статті та пройти онлайн тести з мистецтва для дітей та дорослих, школярів та студентів. Цікаві питання з відповідями. Перевіряйте свої знання відповідаючи на завдання, які підготувала автор розділу "Мистецтво" - Наталя Богач. З'ясуйте, як добре ви знаєте мистецтво, та дізнайтесь нові цікаві факти на цю тему.

   Мистецтво кожної епохи, країни, окремої людини є унікальним розкриває її характер, прагнення, цінності, бажання. Мистецтво виступає своєрідним лакмусовим папірцем, виявляючи досягнення і поразки, переваги та недоліки. Немає мистецтва гіршого чи кращого, воно просто є. Мистецтво може служити як виразником індивідуального переживання, так і колективного, суспільного. Мистецтво, як і сама людина, двояке. Воно ідеальне за походженням, але прагне матеріального втілення. Давні греки мистецтву приписували божественне походження. Мистецтво намагалися пояснити Платон, Аристотель, Леонардо да Вінчі, З. Фройд, Ч. Ламброзо та інші видатні особистості. Кожен з яких був по своєму правий. Вся суть мистецтва і полягає в тому, що кожен може побачити щось своє індивідуальне в одному і тому ж полотні, або самому стати творцем і донести світові те, що для нього є важливим. Мистецтво володіє сильною прогностичною силою, є провісником прогресу, воно посягає на неможливе і творить його. Дедал та Ікар, Леонардо да Вінчі мріяли про небо. Жуль Верн мріяв про підводний човен, який описав у своїй книзі, в їх час це здавалось нездійсненним, однак згодом людству вдалося реалізувати їх прагнення і прагнення всіх освічених умів, мрійників, провісників прогресу. З мистецтвом у цей світ справді приходить щось божественне. Можливо через мистецтво реалізується певна світова воля, здійснюється божественний задум. І нехай ми ніколи не дізнаємось про всі його таємниці, головне що воно є. Тож давайте просто разом насолоджуватись спадщиною світового та вітчизняного мистецтва.

   Всі тести з мистецтва будуть корисні не тільки школярам та студентам, а й вчителям, які шукають цікаві питання з мистецтва, щоб створювати власні інтелектуальні ігри для своїх вихованців.

   Якщо в даному розділі ви не знайшли того, що хотіли, тоді запропонуйте свої цікаві запитання. Створюйте тести, надсилайте нам листи й ваші роботи побачать всі українці. Станьте одним з авторів сайту!

   Для того, щоб зв'язатись з нами, зайдіть у розділ "Контакти" й заповніть форму зворотнього зв'язку.

Український Ерудит