Географія світу. Цікаві запитання

Географія світу. Цікаві питання

Цікаві факти про Україну. Географія України

   Запрошуємо пройти онлайн тести з географії для школярів, учнів, дітей та дорослих. Цікаві запитання з відповідями. Проводьте з користю свій вільний час. Проходьте тести, відповідайте на питання, перевірте, як добре ви знаєте географію України й світу та дізнайтесь нові цікаві факти на цю тему.

   Перевіряйте свої знання відповідаючи на цікаві питання з географії, які підготували й надіслали автори нашого сайту. Цих українських ерудитів та їхні роботи зможете побачити на сторінці "Автори запитань". І не тільки побачити, а й познайомитись з ними через соціальні мережі, якщо будете мати таке бажання.

   Питання у тестах об'єднані певними темами й розраховані для інтелектуалів різних вікових категорій - як для дорослих, так і для наймолодших відвідувачів сайту "Український Ерудит".

  • Географія України
  • Географія світу. Цікаві запитання
  • Географія світу. Цікаві факти

   Тести з географії будуть корисні не тільки школярам та студентам, а й вчителям, які шукають цікаві питання з географії для вікторини, щоб створювати власні цікаві інтелектуальні ігри для своїх вихованців.

   Якщо в даному розділі ви не знайшли того, що хотіли, тоді запропонуйте свої цікаві географічні запитання. Створюйте тести й вікторини, надсилайте нам листи й ваші роботи побачать всі українці. Станьте одним з авторів сайту!

   Для того, щоб зв'язатись з нами, зайдіть у розділ "Контакти" й заповніть форму зворотнього зв'язку.

Український Ерудит

Книги для навчання

Книги для навчання