Географія світу. Цікаві питання Ⅰ

Географія світу. Цікаві питання Ⅱ

Цікаві факти про Україну. Географія України

Національна економіка, первинний та вторинний сектор    Тест для учнів 9-х класів по географії з теми "Економіка України". Автор тесту Людмила Бондаренко.

Атмосфера    Тест для учнів 6-го класу з теми "Атмосфера". Автор тесту Майя Романова.

Первинний та вторинний сектор України    Друга частина тесту з географії про первинний та вторинний сектор економіки України для учнів 9-го класу. Автор тесту Людмила Бондаренко.

Гідросфера    Тестові завдання для учнів 6-го класу з розділу "Гідросфера". Автор тесту Андрій Горин.

Гідросфера. Пошук об'єктів на карті    Шукаємо на карті світу моря, озера, ріки, океани та інші географічні об'єкти. Автор тесту Андрій Горин.

Чорне море    Тест з фізичної географії для перевірки знань за темою "Чорне море". 8 клас. Автор тесту Майя Романова.

Внутрішні води та клімат України    Тест для учнів 8-го класу з географії на знання теми про клімат та внутрішні води України. Автор тесту Андрій Горин.

Економічні райони України    Тест для учнів 9-го класу з географії про економічні райони України. Автор тесту Андрій Горин.

Транспортний комплекс України    Тест з географії для перевірки знань за темою "Транспортний комплекс України". 9 клас. Автор тесту Майя Романова.

Країни Західної Європи    Тестові завдання для перевірки своїх знань та навичок по темі "Загальна характеристика країн Західної Європи". 10-клас. Автор тесту Андрій Горин.

Країни Азії. Характеристика    Тест з географії для учнів 10-го класу на тему "Загальна характеристика країн Азії". Автор тесту Андрій Горин.

   Запрошуємо пройти онлайн тести з географії для школярів, учнів, дітей та дорослих. Цікаві запитання з відповідями. Проводьте з користю свій вільний час. Проходьте тести, відповідайте на питання, перевірте, як добре ви знаєте географію України й світу та дізнайтесь нові цікаві факти на цю тему.

   Перевіряйте свої знання відповідаючи на цікаві питання з географії, які підготували й надіслали автори нашого сайту. Цих українських ерудитів та їхні роботи зможете побачити на сторінці "Автори запитань". І не тільки побачити, а й познайомитись з ними через соціальні мережі, якщо будете мати таке бажання.

   Питання у тестах об'єднані певними темами й розраховані для інтелектуалів різних вікових категорій - як для дорослих, так і для наймолодших відвідувачів сайту "Український Ерудит".

  • Географія України
  • Географія світу. Цікаві запитання
  • Географія світу. Цікаві факти

   Тести з географії будуть корисні не тільки школярам та студентам, а й вчителям, які шукають цікаві питання з географії для вікторини, щоб створювати власні цікаві інтелектуальні ігри для своїх вихованців.

   Якщо в даному розділі ви не знайшли того, що хотіли, тоді запропонуйте свої цікаві географічні запитання. Створюйте тести й вікторини, надсилайте нам листи й ваші роботи побачать всі українці. Станьте одним з авторів сайту!

   Для того, щоб зв'язатись з нами, зайдіть у розділ "Контакти" й заповніть форму зворотнього зв'язку.

Український Ерудит

Книги для навчання

Книги для навчання