Запрошуємо пройти онлайн цікаві запитання для дітей, школярів, учнів, студентів, дорослих та всіх українських ерудитів. Цікаві питання з відповідями. Тести й вікторини від авторів сайту та тести ЗНО зі всіх навчальних предметів. Проводьте цікаво і з користю свій вільний час. Грайте вікторини, проходьте тести, відповідайте на запитання та дізнавайтесь нове про Україну і світ.

  Перевіряйте свої знання відповідаючи на цікаві питання з відповідями, які підготували й надіслали автори нашого сайту. Цих українських ерудитів та їхні роботи зможете побачити на сторінці "Автори запитань". І не тільки побачити, а й познайомитись з ними через соціальні мережі. Якщо вам сподобається робота автора, або навпаки, виникнуть сумніви у правильності якоїсь відповіді, то свою думку ви можете висловити у коментарях. Також можете поширювати тести у соцмережах для своїх друзів та знайомих.

  Тести й вікторини розміщені у різноманітних розділах певної тематики й розраховані для інтелектуалів різних вікових категорій - як для дорослих, так і для наймолодших відвідувачів сайту "Український ерудит".

Тести з історії України

  Тести з історії України будуть корисні школярам і студентам. Запитання в кожному тесті відносяться до певної теми з історії нашої держави: від виникнення Київської Русі - до сучасності.

Вікторини України

  У вікторинах про Україну знаходяться цікаві запитання для дітей і дорослих про нашу Батьківщину. Чи добре ви знаєте свій рідний край? Перевірте це відповідаючи на питання вікторин.

Тести з української мови

  Тести з української мови стануть у нагоді для старшокласників, які готуються до зовнішнього незалежного оцінювання. Питання в цьому розділі створені досвідченими вчителями-філологами й відповідають всім вимогам ЗНО.

Тести з української літератури

  Розділ "Українська література" запропонує як цікаві запитання для учнів про відомих українських письменників і поетів та їх творчість, так і запитання із тестів ЗНО по українській літературі.

Тести з біології

  У тестах з біології розміщені тематичні запитання з відповідями по цьому предмету. Вони охоплюють всі навчальні теми: від найпростіших одноклітинних - до будови організму людини. Ці питання допоможуть школярам перевірити свої знання і краще скласти тести ЗНО з біології.

Вікторини для дітей

  У вікторинах для дітей знаходяться як цікаві запитання для дітей дошкільного віку про казки та мультфільми, так і для дітей початкових і середніх класів із різних тем навчальних предметів. Їх буде цікаво пройти не тільки наймолодшим нашим ерудитам, а й дорослим, адже всі колись були дітьми...

Тести зі світової літератури

  Бажаєте перевірити свої знання у питаннях по світовій літературі? Заходьте на цю сторінку та дізнайтесь, чи уважно ви читали твори видатних класиків. Якщо ж запитання будуть по творах, що ви не читали, то це стане хорошим стимулом відкрити книги та ознайомитись з популярними романами.

Всесвітня історія

  Розділ "Всесвітня історія" запропонує цікаві питання для учнів по історії світу. Спробуйте дати відповідь на різноманітні запитання про стародавні країни та назвати видатних історичних постатей.

Тести з правознавства

  Тести з правознавства стануть у нагоді для майбутніх юристів. Питання для старшокласників з конституційного, адміністративного та сімейного права дозволять з'ясувати, чи добре ви знаєте ці теми.

Вікторини з музики

  На сторінці "Вікторини з музики" знаходяться безліч цікавих запитань з музики. Спробуйте дати правильні відповіді на питання про відомих співаків та композиторів, про музичні інструменти та популярні пісні.

Тести з хімії

  У тестах з хімії містяться запитання для учнів старшого шкільного віку. Вони будуть корисними як для перевірки знань по цьому предмету, так і для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, допоможуть краще скласти тести ЗНО з хімії.

Вікторини з міфології

  Бажаєте на кілька хвилин зануритись у світ міфологічних богів та відомих героїв? Тоді заходьте на сторінку "Вікторини з міфології" та спробуйте відповісти на цікаві запитання по міфології античного світу.

Тести з географії

  Тести з географії містять цікаві питання з географії для дітей школярів, студентів та всіх хто полюбляє цей предмет. Дізнайтесь багато нового про безліч цікавих місць на планеті.

  Всі питання на сайті "Український ерудит" будуть корисні не тільки учням та студентам, а й вчителям, які шукають цікаві запитання для вікторин і тестів, щоб створювати власні інтелектуальні ігри для своїх вихованців. Коли навчальний матеріал подається як питання і відповіді у формі популярних "Що? Де? Коли?" та "Брейн-ринг", то всі школярі залюбки й з цікавістю засвоюють нові знання.

  Не знайшли теми яка вас цікавить? Тоді запропонуйте свої запитання з відповідями. Створюйте цікаві авторські питання на різноманітну тематику. Надсилайте нам листи й ваші роботи побачать всі ерудити країни. Станьте одним з авторів сайту!

  Для того, щоб зв'язатись з нами, зайдіть у розділ "Контакти" й заповніть форму зворотнього зв'язку.

Український Ерудит

Книги для навчання
Книги для навчання