Олімпійська гордість України Ⅲ

1 з 12: Відомий український атлет-п'ятиборець, який завоював на Олімпійських Іграх найбільше медалей у п'ятиборстві - сім. Назвіть його ім'я.

Перевірити

2 з 12: Наша титулована легкоатлетка, яка виступала за дві команди - СНД та Україну. Має дві олімпійські медалі - золоту та срібну в різних видах стрибків. Як її прізвище?

Перевірити

3 з 12: На Олімпіаді в Римі однією з сенсацій була поразка харизматичного американця Джона Томаса - світового рекордсмена в стрибках у висоту, двом радянським спортсменам. Один з них - 18-річний львів'янин, невдовзі стане багаторазовим рекордсменом світу. Це ..

Перевірити

4 з 12: Цей ігровий вид спорту був включений в програму Олімпіад в 1964 р. Тоді чоловіча збірна команда СРСР стала чемпіоном, а жіноча посіла друге місце. Одними з лідерів своїх команд були українці - Юрій Поярков та Валентина Мишак. Який це вид спорту?

Перевірити

5 з 12: На Олімпіаді-80 в Москві два українських атлети - брати Анатолій та Сергій Бєлоглазови поклали до скарбнички збірної дві золоті медалі у своїх вагових категоріях. В якому виді спорту вони виступали?

Перевірити

6 з 12: Український легкоатлет, що має у своєму арсеналі три олімпійські медалі, дві з яких - золоті, до цього часу є володарем світового рекорду. Назвіть його ім'я.

Перевірити

7 з 12: Українська атлетка з Луганська на дистанції 400 м здобула 4 олімпійські медалі, три з яких золоті. Її чоловік - одну золоту медаль, а через 12 років цю естафету продовжила їх "бронзова" донька. Назвіть прізвище цієї сім'ї.

Перевірити

8 з 12: Наші красуні-спортсменки з художньої гімнастики завжди були на перших сходинках олімпійського подіуму. Назвіть прізвище спортсменки, яка відкрила відлік перемог українців у 1988р. на Олімпіаді в Сеулі.

Перевірити

9 з 12: Імена В.Ломаченка та О.Усика сьогодні відомі в цілому світі. А відкрив перелік олімпійських перемог українців в далекому 1968 р. у ваговій категорії до 68 кг ...

Перевірити

10 з 12: Назавжди в олімпійській історії залишиться перемога збірної команди СРСР в 1972 р. у Мюнхені в традиційному американському виді спорту - баскетболі. В тій команді було і двоє українців. Назвіть їх прізвища.

Перевірити

11 з 12: На зимових Олімпійських Іграх 1988р. в Калгарі, несподівано навіть для фахівців, на п'єдесталі пошани серед фігуристів піднявся українець, потіснивши європейців та американців. Назвіть ім'я нашого земляка.

Перевірити

12 з 12: Цей відомий український гімнаст зібрав чималий урожай в спортивній гімнастиці на Олімпійських Іграх у 1956-1964 рр. В знак його заслуг перед спортом він був призначений Президентом Міжнародної Федерації спортивної гімнастики і довго ії очолював.

Перевірити