Олімпійська гордість України Ⅱ

1 з 12: Назвіть прізвище відомого українського шпажиста, золотого медаліста Олімпійських Ігор в Токіо-64, який потім поповнив свою колекцію медалей на наступних Іграх в Мехіко та Мюнхені.

Перевірити

2 з 12: Спортивна сім'я. Він - олімпійський чемпіон із сучасного п'ятиборства Олімпіади-56 у Мельбурні. Дружина - відомий тренер, Герой України. Донька - дворазова чемпіонка світу з художньої гімнастики. Назвіть Їх прізвище.

Перевірити

3 з 12: Олег Блохін - зірка радянського й українського футболу та володар Золотого м'яча кращого футболіста Європи, також має дві Олімпійські медалі. В яких роках він їх здобув?

Перевірити

4 з 12: В складі збірної олімпійської команди СРСР з гімнастики у 1952 р. були дві українки, які виступили дуже вдало і завоювали 4 золоті та 7 срібних медалей. Назвіть їх прізвища.

Перевірити

5 з 12: Серед золотої команди-переможниці олімпійського турніру з футболу на Олімпіаді в Мельбурні 1956 р. був один українець. Вкажіть його прізвище.

Перевірити

6 з 12: На Олімпіаді в Римі 1960 р. наш метальник спису В.Цибуленко посів сходинку на п'єдесталі пошани. Яка була ця сходинка?

Перевірити

7 з 12: Валентин Манкін - видатний український спортсмен, що виступав у змаганнях з вітрильного спорту. Скільки медалей він завоював на Іграх 1968-1980 рр.?

Перевірити

8 з 12: Богатир із Запоріжжя, спортсмен з греко-римської боротьби на Олімпіаді-52 в Гельсінки відкрив відлік медалей українських спортсменів в цьому виді спорту. Назвіть його прізвище.

Перевірити

9 з 12: Майже на кожній Олімпіаді українські важкоатлети здобували медалі різного ґатунку. А почав цей список харків'янин Ігор Рибак. На яких Іграх це відбулося?

Перевірити

10 з 12: В арсеналі українців є чимало медалей у стрільбі з луку. Першим спортсменом, хто став медалістом в цьому виді спорту, стала ...

Перевірити

11 з 12: Серед ватерполістів України - чемпіонів та призерів олімпійських Ігор, самим титулованим є харків'янин, золотий медаліст Ігор 1972 та 1980 рр. і срібний медаліст Ігор 1968 р. Вкажіть його прізвище.

Перевірити

12 з 12: Українські легкоатлети здобули багато медалей на доріжках і секторах стадіонів Олімпійських столиць. Назвіть прізвище бігуна, що відкрив цей список перемог у 1956 р.

Перевірити