Цікаві задачі з математики для дітей

1 з 12: Три дівчинки готувались до танцю для концерту. Втрьох вони танцювали 3 години. Скільки годин танцювала кожна з них?

Перевірити

2 з 12: Сховалися кози за парканом і чекають, коли піде фермер, щоб дістатися до капусти. Із-за паркану знизу видно 28 ніг, а зверху - 14 рогів. Так скільки за парканом кіз?

Перевірити

3 з 12: Світлана відпочивала у бабусі 3 тижні і 4 дні. Скільки днів гостювала Світлана у бабусі?

Перевірити

4 з 12: Оленка відрізала 5 стрічок для ляльки, причому кожна нова стрічка була на 3 см довша, ніж попередня. Яка довжина була у першої стрічки, якщо довжина останньої стрічки - 15 см?

Перевірити

5 з 12: У Юри і Артема разом 26 фломастерів. Юра списав і викинув 3 фломастери, а 5 віддав Артему. Скільки фломастерів тепер у Артема і Юри разом?

Перевірити

6 з 12: Коля, Вася і Боря грали в шашки. Кожен з них зіграв лише 2 партії. Скільки всього партій було зіграно?

Перевірити

7 з 12: В небі летіли: горобець, ворона, оса, ластівка і джміль. Скільки птахів летіло?

Перевірити

8 з 12: Горіло сім лампочок. Три з них згасли. Скільки лампочок залишилося?

Перевірити

9 з 12: Світлана задумала число. Щоб його знайти, треба з найбільшого двоцифрового числа відняти найбільше одноцифрове число і результат збільшити на найменше одноцифрове число. Яке число задумала Світлана?

Перевірити

10 з 12: У Костіному відрі йоржі, піскарі і окуні - всього 14 рибок. Йоржів на 10 більше, ніж піскарів. Скільки піскарів?

Перевірити

11 з 12: Вантажних автомобілів на 20 менше, ніж легкових, а загальне число автомобілів дорівнює 5 десяткам. Скільки вантажних автомобілів?

Перевірити

12 з 12: Чому дорівнює сума двох чисел, якщо вона на 3 більше одного з цих чисел і на 4 більше від іншого?

Перевірити