Вусо-лапо-хвостаті в художній літературі

1 з 10: Ця тваринка, отримана у спадок сином мельника, згодом допомогла бідному хлопцеві стати маркізом Карабасом і одружитись з принцесою. Хто ця спритна та кмітлива тваринка?

Перевірити

2 з 10: Дюймовочка так любила сонце, квіти, спів пташок, а змушена буде жити під землею, одружившись з Кротом. Хто врятував Дюймовочку від одруження з Кротом?

Перевірити

3 з 10: Безперечно, Карлсон був найкращим у світі другом. Та все ж, на день народження Малюк хотів отримати того, хто був би поруч з ним завжди. Про кого мріяв Малюк?

Перевірити

4 з 10: В’язень Маленької розбійниці, який відвіз Герду до володінь Снігової Королеви.

Перевірити

5 з 10: Мюнхаузен, найправдивіша людина в світі, стверджував, що якось три доби ганявся за здобиччю, а вполювавши її, виявив у неї вісім ніг: чотири на спині і чотири на животі. Що ж це за дивовижна тварина?

Перевірити

6 з 10: На кухні Герцогині Аліса познайомилась з незвичайним Котом, який міг з’являтись чи зникати… частинами. Як звали цього дивовижного Кота?

Перевірити

7 з 10: Хто вніс, згідно 3акону Джунглів, викуп, вбитого бика, за те, щоб Мауглі прийняли до Вовчої Зграї?

Перевірити

8 з 10: Хто допоміг Хлопчику-3ірці відшукати в лісі монети білого, жовтого та червоного золота?

Перевірити

9 з 10: Цьому героєві казки не подобались ні мед, який любив Вінні Пух, ні жолуді, які любив Паць, ні будяки, які любив Іа, але йому дуже сподобався риб’ячий жир, який так не любив Крихітка Ру.

Перевірити

10 з 10: Чи можуть квітнути підсніжники взимку? 3вісно ж, ні! Та примхлива і свавільна королева хотіла змінити закони природи, а жадібні мачуха та її дочка вирішили скористатися цим. Королева отримала урок на все життя, а мачуха з дочкою були покарані.

На кого перетворив Січень мачуху та її дочку?

Перевірити