А це ви бачили у Львові?

1 з 10: Всім відомо, що Львів – місто левів! Споконвіку люди вірили, що леви оберігають місто від біди та непроханих гостей. А скільки всього зображень левів у Львові?

Перевірити

2 з 10: У 2001 році завдяки скульптору Олегу Дергачову у Львові з'явився цей оригінальний пам'ятник. Він присвячений ...

Перевірити

3 з 10: В 20-му столітті на центральному проспекті Львова з'явився будинок багатого міщанина Йони Шпрехера. У чому полягає унікальність цієї споруди?

Перевірити

4 з 10: Як називається львівська річка, яка в межах міста протікає під землею?

Перевірити

5 з 10: У давнину львів’яни прикрашали фасади будинків зображеннями святих, скульптурами тварин та декоративними елементами, з вірою у те, що вони відганяють від оселі злих духів та приваблюють успіх. Морські мотиви на фасаді будинку віщували львів’янину ...

Перевірити

6 з 10: У Львові є одна цікава вулиця, яка має багато назв. З чим це пов’язано?

Перевірити

7 з 10: У Львові є понад 100 діючих храмів різних конфесій. А який храм міста є найстарішим?

Перевірити

8 з 10: Логотип Львова складається зі стилізованих різнокольорових зображень дзвіниць центральних храмів міста та вежі міської ратуші. Яка з веж Львова є найвищою?

Перевірити

9 з 10: Театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької, колись носив ім’я Івана Франка. На якій грошовій купюрі можна побачити його зображення?

Перевірити

10 з 10: У 2018 році Львів отримав у подарунок скульптуру маленького гнома. З якого міста походить ця скульптура?

Перевірити