Давньогрецька міфологія

1 з 10: Юний мисливець, в якого закохалась сама богиня Афродіта. Під час полювання був смертельно поранений диким вепром, помер, та щовесни розквітає гарною квіткою.

Перевірити

2 з 10: Брат Прометея, покараний 3евсом за участь у боротьбі титанів проти богів, який тримав на собі небесне склепіння.

Перевірити

3 з 10: Дружина славетного співця Орфея, яка померла від укусу змії. Орфей намагався і не зміг повернути кохану з царства мертвих Аїда.

Перевірити

4 з 10: Яке ім'я мала донька царя Трої Пріама, пророчиця, якій ніхто не вірив?

Перевірити

5 з 10: Як звали юнака в якого так палко і самовіддано закохалась німфа Ехо?

Перевірити

6 з 10: Син бога сонця Геліоса, що розбився на золотій колісниці батька, не впоравшись із управлінням крилатими кіньми та збившись з дороги.

Перевірити

7 з 10: Красуня, донька річкового бога Пенея, перше кохання юного Аполлона. Рятуючись від переслідувань Аполлона, перетворилась на лаврове дерево.

Перевірити

8 з 10: Цей митець закохався у статую дівчини, яку сам зробив зі слонової кістки і яку, на його благання, оживила богиня кохання Афродіта.

Перевірити

9 з 10: Німфа, в яку закохався бог лісів Пан. Тікаючи від нього, обернулась на очерет, з якого Пан вирізав сопілку і назвав її іменем німфи.

Перевірити

10 з 10: Фригійський цар, який отримав від бога Діоніса незвичний дар - перетворювати в золото все, до чого торкається, але цей дар став для царя справжньою карою.

Перевірити