Що я знаю про "The Beatles"?

1 з 12: Назвіть учасників групи “The Beatles”.

Виберіть 4 правильні відповіді

Перевірити

2 з 12: З якого міста родом знаменита четвірка?

Перевірити

3 з 12: Хто займався вихованням Джона Леннона в дитинстві?

Перевірити

4 з 12: Гурт спочатку часто змінював свою назву, поки остаточно не зупинився на одній з найбільш вдалих. Котра з цих назв ніколи не була в гурту?

Перевірити

5 з 12: Коли Джон Леннон висловився необережно про свою популярність, більшу ніж в Ісуса, спалахнули протести християн, спалювалися платівки гурту. Тоді солісту довелося привселюдно вибачитися перед фанатами. Джон Леннон написав після цього випадку особливу пісню

Перевірити

6 з 12: Яку цифру вважав для себе і своєї долі магічною Джон Леннон?

Перевірити

7 з 12: Як звали продюсера, менеджера групи, що всерйоз зайнявся «четвіркою», і це принесло групі справжню славу, його вважали самі музиканти «п’ятим членом групи».

Перевірити

8 з 12: Чому Пол Маккартні мав гітару з налаштованими в зворотному порядку струнами?

Перевірити

9 з 12: Що означає один із варіантів буквального перекладу назви групи на українську мову?

Перевірити

10 з 12: Коли Джон Леннон одружився з Йоко Оно, він навіть один час вів велике господарство у своєму величезному будинку. І в них на фермі вигодовували

Перевірити

11 з 12: В пам’ять про Джона Леннона називають багато об’єктів культурної та наукової спадщини людства. Якого з цих варіантів назв немає насправді?

Перевірити

12 з 12: Група «The Beatles» стала легендою музичної культури планети і входить у 50-ку найвеличніших виконавців. Музиканти неодноразово отримували нагороду «Греммі». Чи відомо вам, скільки саме разів?

Перевірити