Різдвяні та новорічні свята стають апогеєм року — люди очікують на них, щоб побачитися та добре провести час з близькими та друзями. Під час вибору подарунків можна скористатися загальними порадами — вони допоможуть підібрати цікаві сувеніри для важливих людей.

Найкращі подарунки на зимові свята
Щоб порадувати своїх рідних, друзів чи колег, важливо вибрати подарунок, який стане не лише приємним, але й корисним чи символічним. Ось декілька ідей для натхнення.
- щільний светр високої з цікавим малюнком;
- якісний плед покривало з тематичними зображеннями;
- набір бармена або приємні аксесуари для барної сервіровки;
- зоряний проєктор, який можна доповнити книгою казок для затишного сімейного вечора;
- новорічні прикраси для ялинки або в квартиру;
- подарунковий сертифікат, наприклад, до SPA, басейну, сауни;
- набір для турботи про себе, у тому числі навушники та пов’язка для сну, ваги, дзеркало;
- серія книг улюбленого жанру;
- настільні ігри для сім’ї або двох гравців.
Додайте до подарунка особисту нотку — написану від руки листівку, теплі побажання чи власноруч зроблений аксесуар. Це зробить презент ще більш цінним.

Тренди в оформленні подарунків
Щоб настрій був дійсно святковим, потрібно також подумати про упаковку. Вона повинна створювати відповідну атмосферу та зацікавити отримувача. У тренді такі мотиви:
- Екологічні матеріали, у тому числі крафтовий папір, дерев’яні деталі. Така упаковка має стильний вигляд і підходить навіть для офісного подарунку. Використовуються дерев’яні коробки як альтернатива картону, лляні стрічки замість синтетичних, паперові мотузки: для перев’язування.
- Яскраві кольори. Допоможуть створити справжній новорічний настрій. У домашній обстановці можна вибрати жовто-червоні смужки або просто яскравий однотон, а для більш офіційних випадків чудово підійдуть поєднання сірого та сріблястого, темно-синього із золотом, різноманітних пастельних відтінків.
- Природні матеріали. Часто використовують шишки, гілочки ялинки, сухоцвіти, навіть скибочки засушених цитрусових. Запах теж створюватиме особливий затишок.
Часто використовують упаковки складних форм, коли застосовується багато шарів або обгортка щільно облягає предмет. Тиснення на папері дозволяє створювати об’ємні візерунки. Шарування матеріалів передбачає поєднання тканини, паперу та інших елементів. Декоративні елементи — ґудзики, мереживо, бісер — надають пакуванню глибини та індивідуальності.