Питання стосовно того, з чого почати вивчення англійської мови з нуля, може постати зовсім несподівано та з різних причин. У такій ситуації дуже важливо не розгубитися, адже швидкість та ефективність навчання здебільшого залежать від здібностей студента та його здатності мобілізувати всі свої резерви. Під час вивчення англійської мови недопустимо надмірно поспішати та залишати без уваги певні розділи програми. Сучасні сайти для вивчення англійської мови з нуля дозволяють зробити процес поповнення словникового запасу, засвоєння лексики та граматичних норм дуже ритмічним. Не слід переключатись на більш складний матеріал, коли попередня інформація ще не закріплена сталою практикою. В іншому випадку самостійне вивчення англійської мови з нуля може перетворитись на суцільний хаос, коли врешті-решт до нього буде втрачено будь-який інтерес.

Особливості вивчення англійської мови

 

Абетка – основа англійської мови

Стрімке просування під час вивчення англійської мови з нуля буде абсолютно неможливим без знання абетки. По-іншому ніяк не вийде скористатись звичайним словником або якимось довідником. Коли виникають певні труднощі, то в хід йдуть картки, таблиці та навіть дитячі пісеньки. До речі, багато досвідчених педагогів вважають саме останній варіант найбільш зручним для того, щоб вивчити англійську абетку протягом кількох годин.

Правила читання

Складності з читанням виникають майже у всіх, хто вивчає англійську з нуля. Слід врахувати, що при 26 літерах вона містить аж 44 звуки. Саме через це англійські слова здебільшого пишуть зовсім не так, як читають. Прикладів цьому більш ніж достатньо, а тому знадобляться певні зусилля, щоб пройти цей перший англомовний бар’єр.

 Правила читання англійської

Вивчення англійської мови з нуля за допомогою перших слів

Оскільки звуки краще запам’ятовуються у складі слів, то слід розпочинати з поповнення словникового запасу простими англійськими словами, що активно використовуються у повсякденному спілкуванні:

  • pen;
  • bed;
  • pensil;
  • apple;
  • dress;
  • teacher.

Надалі вчаться рахувати та застосовувати на практиці займенники, щоб найближчим часом вже складати прості речення, що містять всі компоненти мови.

Перші книги англійською

Безліч переваг отримає той, хто відвідає спеціалізовані сайти для вивчення англійської мови з нуля. Вони складені таким чином, що дозволяють зробити навчання максимально змістовним та захопливим. Читання адаптованої літератури дозволить суттєво прискоритись. Людина автоматично починає звертати увагу на особливості граматики й одразу глибоко занурюється в англійську. Найкраще, коли є можливість скористатися субтитрами, які відкриваються за допомогою кліка по незрозумілому слову.

На наступному етапі можна перейти до читання звичайних дитячих книжок, які не містять складних лексичних конструкцій. Якщо трапляються незнайомі слова, то ніхто не заборонить скористатися словником. Щоб краще запам’ятати, рекомендується виписати їх разом з перекладом в окремий зошит чи блокнот.

Комплексна методика стане запорукою успіху

Англомовні фрази та граматику потрібно прокачувати з 4 боків, використовуючи основні методи:

  • аудіювання;
  • письмо;
  • спілкування;
  • читання.

Саме в такий спосіб вдається перетворити процес засвоєння іноземної мови в найбільш цікавий та створити умови для її всебічного опанування. Швидкий прогрес гарантовано тим, у кого існує чіткий план дій з досягнення конкретної мети. Залишається лише чітко розставити дедлайни, по максимуму сконцентруватись та не забувати, що в основі будь-якого успіху лежить самодисципліна та відповідальне ставлення до справи.