Англійська з плином часу стає все більш доступною. Разом с цим поступово зростає кількість шкіл, що обіцяють безперечно ефективне навчання. У сьогоднішньому розмаїтті новачкові може здатися складним знайти курси, які виявляться справді ефективними та дадуть бажаний результат за доступну ціну. Сучасна школа English Prime – одна таких, які пропонують цікаві курси, де використовуються новітні технології та методики викладання.

Цей матеріал розповість про те, як правильно визначити належні курси англійської мови з ефективним результатом.

Курси англійської мови з ефективним результатом

Які взагалі бувають курси?

Перш за все, специфіка курсів англійської різниться, і щоб вибрати максимально ефективний для себе варіант, майбутньому учневі слід насамперед визначитися, який саме йому потрібен. Курс англійської мови може бути:

 • Стандартним. Програма схожа з тією, яку викладають у загальноосвітніх школах. Навчання поступальне, ґрунтується на поточному рівні студента. Наголос не робиться конкретно на граматиці або на розмовній частині. Усі розділи зачіпаються рівною мірою.
 • Розмовним. Пріоритетний для тих, кому потрібен наголос саме на розвиток розмовної навички. Часто викладач на такому курсі є носієм. До завершення курсу студент вже може вільно розмовляти.
 • Інтенсивним. Те, що потрібно для людей, яким вкрай необхідно отримати певний обсяг знань у стислі терміни. Заняття проводяться майже щодня.
 • Спеціальним. Мета такого курсу часто – підготовка до випускних, вступних або міжнародних іспитів.
 • Бізнес. Різновид спеціального курсу, де розглядаються тематики, що стосуються виключно бізнес-сфери.
 • Технічним. Також вид спеціального курсу, який призначається для освоєння спеціальної термінології та інших особливостей конкретної професії.

Відмінні риси хорошого вчителя

Ефективні курси англійської мови не можуть бути якісними та цікавими без хорошого викладача. Для довідки: наявність статусу носія ще не робить вчителя хорошим педагогом. Гідний викладач має такі відмінні риси:

 • Авторські методики. Хороший викладач проявлятиме зацікавленість у роботі та зможе розробити власні дієві методики викладання, які й застосовуватиме на практиці у своїх групах.
 • Досвід роботи. Що більше у викладача досвіду у веденні уроків, то краще.
 • Профільна освіта. Нерідко курси можуть вести викладачі, які ще самі є студентами. У такому разі, якщо є можливість, краще віддавати перевагу тим, хто вже отримав диплом вчителя.
 • Уміння зацікавити. Хороший учитель зуміє справити на своїх студентів позитивний вплив, зацікавити їх і навіть мотивувати на покращення результатів. Він обов’язково знайде способи як зробити навчальний матеріал цікавішим.

На що ще звертати увагу?

Ось ще кілька особливостей, які допоможуть відрізнити найбільш ефективний з курсів вивчення англійської мови:

 • Відгуки реальних людей. Наявність рекомендацій від людей зі свого оточення дасть більше впевненості, ніж відгуки в інтернеті. Якщо ж у колі знайомих ніхто не відвідує курси англійської, слід почитати коментарі на незалежних сайтах-відгуках.
 • Практичні можливості. У вивченні нової мови практика відіграє ключову роль, тому варто звернути увагу на те, як багато курс пропонує можливостей для тренувань. Приміром, є розмовний клуб або організовуються спеціальні заходи, де можна використовувати отримані знання.
 • Зміст програми. Якщо є можливість, бажано ще до початку навчання оцінити програму курсу. В ідеалі вона має зачіпати всі аспекти вивчення мови. Зрозуміло, якщо нема потреби в розвитку конкретної навички. Обраний курс зобов’язаний повністю забезпечувати потреби студентів.

Загальні рекомендації для вибору ефективного курсу англійської

Ці кілька порад корисно тримати в голові ще до початку навчання:

 • хороша мовна школа перед зарахуванням на курс запропонує клієнту пройти тест на визначення поточного рівня мови;
 • перед вибором школи та курсу не завадить пройти пробний безкоштовний урок, щоб переконатися, що вчитель та його методика викладання підходять;
 • тривалість програм також має значення, курси можуть бути коротко-, середньо- і довгостроковими;
 • перш ніж підписувати договір, важливо уважно його прочитати, щоб переконатися, що всі умови підходять;
 • обирати бажано курси, які використовують для навчання хороше технічне оснащення та сучасні методики.

Курси з англійської

На якій школі чи курсі зупинити свій вибір – кожен потенційний студент вирішує для себе сам, виходячи з власних потреб. Згадані в цьому матеріалі рекомендації допоможуть зробити вибір правильно.

Насправді важливо витратити трохи часу на це, адже вибір найкращих курсів англійської мови – це ще один внесок у власний розвиток, тому не варто нехтувати ним. Правильно підібраний курс допоможе не тільки опанувати англійську до бажаного рівня, а й розширить межі особистісного та професійного зростання.